szklarnia Bacowka Radawa

Hotel Bacówka Radawa & SPA – stworzony dla dzieci

Jeśli nadal zastanawiasz się jak zorganizować wakacje z dziećmi aby było bezpiecznie a jednocześnie atrakcyjnie, to mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – Hotel Bacówka Radawa & SPA. To miejsce stworzone z myślą o dzieciach. 


Jak zarezerwować?

  • Strona www: bacowkaradawa.pl
  • Telefon: +48 16 736 11 20
  • Mail: recepcja@bacowkaradawa.pl
  • Adres: ul. Cicha 30A, 37-523 Radawa

Co spakować?

  • Mimo wszystko – strój kąpielowy (dostępny jest apartament w własnym jacuzzi)
  • Maseczki i środki dezynfekcyjne (choć są też dostępne na miejscu)
  • Kaski na rowery (!)
  • Preparat na kleszcze i coś do ich wyciągania

W dystansie społecznym

Nie wiem jak Wy, ale ja szukam na tegoroczne wakacje miejscówek w małych miasteczkach, nie gardzę również wiejskimi klimatami. Duże miasto oznacza tłum – zarówno na plażach jak i górskich szlakach. Chcę zadbać zawczasu o swój komfort psychiczny i wybieram miejsca, które mają dookoła przestrzeń, aby móc trzymać się na dystans. 

Czy ktoś z Was słyszał kiedyś o Radawie? Niekoniecznie? To wieś w województwie podkarpackim. Tam, w otoczeniu sosnowych lasów powstał Hotel Bacówka Radawa & Spa. “Hotel stworzony dla dzieci i przez dzieci “ – jak można przeczytać na ich stronie internetowej. 

Zresztą, słowo “hotel” nie do końca pasuje to tego miejsca. To cała osada, na którą składają się wolnostojące domki, place zabaw, baseny, zagroda ze zwierzętami, dostęp do rzeki po której można spływać kajakami. Indywidualne domki dają większe poczucie bezpieczeństwa niż hotelowe korytarze. Oczywiście, są dezynfekowane po każdym gościu. Zabawne – jeszcze kilka miesięcy temu napisałabym Wam o tym jak pięknie są urządzone… Dziś, w środku globalnej pandemii koronawirusa – ważniejsze jest czy i w jaki sposób są odkażane. Na stronie hotelu znajdziecie dokładne informacje o tym jakie środki bezpieczeństwa zostały wdrożone, aby zadbać o zdrowie gości.

 

Hotel dla dzieci 

Bacówka Radawa & SPA to jedyny jak dotąd hotel, w którym byłam gdzie najważniejszymi gośćmi są dzieci. Zostało dla nich przygotowanych mnóstwo atrakcji! Nawet jeśli nie uda Wam się skorzystać ze wszystkich – bo na przykład nadal nieznane są losy basenów i placów zabaw w miejscach publicznych – to gwarantuję Wam, że teren na którym znajduje się osada daje ogromne możliwości organizacji zabaw na świeżym powietrzu. Możecie zabawić się w podchody, nakarmić owieczki i króliki, pływać po rzece czy pobujać się w hamaku… Wystarczy, że zgłosicie w recepcji chęć zorganizowania pikniku na łące, a otrzymacie przygotowany piknikowy kosz. 

Za każdą aktywność, włącznie z zjedzeniem posiłku – dziecko może otrzymać pieczątkę do paszportu który został mu wręczony podczas zameldowania do hotelu. Na koniec pobytu – Wasze dzieciaki czeka niespodzianka – prezenty od Bacusia (hotelowej maskotki). Nie zdradzę jakie, za to podpowiem że ilość zdobytych pieczątek ma znaczenie 😉 

Dzieciaki nie powinny narzekać na jedzenie, bo wybór dań w hotelowej Restauracji Ferula jest znakomity. Istnieje również możliwość zorganizowania grilla przy Waszym domku. 

 

Radawskie łono natury

Radawa, jak na małą wieś – ma sporo atrakcji turystycznych, ale to nie czas i miejsce aby je polecać, bo mogą być tłumnie oblegane. Jeśli weszło Wam w nawyk chodzenie po lesie, to na szczęście w okolicy znajdziecie go sporo 😉

Genialnym pomysłem będą również wycieczki rowerowe – po niekończących się ścieżkach i ze wspaniałymi widokami. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia rowerów – jednak warto zabrać swój sprzęt jeśli planujecie całodniowe wypady i cenicie komfort jazdy.

No i jak? Zachęciłam? 😉

Jeśli jeszcze nie, to spójrzcie na zdjęcia.

basen Radawa

hotel Bacowka Radawa

Bacowka domki

szklarnia Bacowka

pokoj Bacowka

wnętrze

hall

wnetrze Bacowka

osada Bacowka

spa bacowka

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o