Apartamenty Szuflandia, Wisła

Kto jeszcze nie widział wczorajszego wpisu na blogu? Odwiedziliśmy Apartamenty Szuflandia nagrodzone niedawno za niesamowity design. Tak! Jest niesamowicie! Człowiek ma ochotę nie wychodzić z łóżka, tylko leżeć i patrzeć w niebo...

para MALEsolo MALErodzina MALE

“Wyjątkowy design i magiczny klimat” – tak na swojej stronie opisują Apartamenty Szuflandia jej właściciele. Design został niedawno wyróżniony nagrodą Polska Architektura. Magiczny klimat trzeba po prostu poczuć na własnej skórze.

Pomysł na weekend

Przerwa w pisaniu o SPA. Chociaż mam dla Was jeszcze dwa hotele do polecenia! Będą. Tymczasem, spędziliśmy bardzo miły weekend w Wiśle w miejscu, które po prostu nie może dłużej czekać aby je opisać. Albo to ja nie mogę się już doczekać aż Wam je przedstawię 😉

Sypialnie z widokiem

Pobyt w Szuflandii przypomniał mi, że w łóżku można się wylegiwać, można bawić się w nim z dzieckiem całkiem długo, bez obawy że się znudzi. Można czytać książkę opierając się o szybę okna, żeby co jakiś czas nacieszyć oczy widokiem na las. Zasypiać spoglądając na rozgwieżdżone niebo. Łóżko może być chwilowo centrum Twojego życia. I fajne będzie to życie 😉 Apartamenty Szuflandia zostały tak zaprojektowane, aby czuć radość z leżenia w łóżku. Jest to bardzo dobra recepta na relaks.

Owszem, jest wrażenie spania w szufladzie, na szczęście takiej otwartej, wysuniętej poza bryłę budynku. Miejsce do wypoczynku jest ładnie zintegrowane z pozostałą częścią apartamentu. W każdym z nich znajduje się bardzo dobrze wyposażona kuchnia oraz niewielka jadalnia. Mebelki w środku – cud miód malina! Pięknie komponują się z drewniano-czarno-białym wnętrzem. Do wyboru są apartamenty dwu- albo czteroosobowe. Jeśli wybieracie się z dzieckiem, to proponuję ten większy.

Górskie klimaty

A teraz najważniejsze. Wstajesz rano, wychodzisz na taras, przeciągasz się i co widzisz…? Na wprost Ciebie mały lasek, a po prawej piękny widok na góry! Ta najbliżej to Kiczera, na zboczu której powstała Szuflandia. Apartamenty mają bezpośrednie przejście na trasę narciarską, która tam się znajduje. Zimą – warunki idealne 😉 

Wisła i jej okolice pełna jest wyciągów narciarskich. Wiosną, latem i jesienią turyści wybierają wędrówki piesze i liczne trasy rowerowe. Samo miasteczko ma rozwinięte zaplecze turystyczne, jest gdzie dobrze zjeść i pospacerować, ale samo jakoś niespecjalnie pięknieje. Byliście? Jakie macie zdanie w tym temacie? Ja porównuję je ze Szczawnicą, o której kiedyś Wam pisałam. W niej jestem zakochana! Wisła zwyczajnie mnie nie urzeka – ale natura, lasy i góry, które są wokół rekompensują wiele.

Bajkowo szufladkowo

Ale co tam! Urzeka mnie magiczne miejsce – Apartamenty Szuflandia, gdzie człowiek czuje się jak w bajce, nie do końca określonej, nienazwanej. Urzekają mnie gospodarze, którzy wkładają wiele, wiele serca aby goście dobrze się tam czuli i naprawdę wypoczęli. Nawet urzeka mnie strona internetowa apartamentów, na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje, nawet to gdzie smacznie zjeść w Wiśle. Czekam jeszcze na miejsce na wspólne śniadania i saunę – szczęśliwie są już w realizacji. Szufladkowa kraina rozwija się pięknie, dzięki pasji i pomysłom jej właścicieli.

Jeśli wybieracie się do Szuflandii i w związku z tym macie jakieś pytania, piszcie – odpowiem w komentarzach!

szuflandia dziecko

szuflandia sypialnia

szuflandia łóżko

szuflandia oferta

szuflandia ręczniki

apartment szuflandia

szuflandia jadalnia

szuflandia nocleg

szuflandia ciacho

szuflandia kuchnia

szuflandia łazienka

szuflandia taras

szuflandia wyciąg

szuflandia wisła

4 komentarze

Zostaw wiadomość